O nas

O nas

SAMOLEJ – ZTS to firma rodzinna założona w 1984 roku przez Jacka Samolej. Działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na początku lat 90-tych zaczęliśmy produkować koła i rolki do wózków paletowych. Produkcja ta, ciągle przez nas rozwijana stała się głównym profilem naszej działalności. Produkujemy koła i rolki do ręcznych wózków paletowych. Nasza oferta obejmuje zarówno elementy jezdne (w szerokim zakresie), jak i inne, tworzywowe części wózków.

W ramach kooperacji zajmujemy się również wytwarzaniem kształtek technicznych o wysokich parametrach jakościowych. Wykonujemy usługi produkcyjne na formach powierzonych przez klientów.

Klientom poszukującym nowoczesnych rozwiązań proponujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru tworzyw oraz rozwiązań konstrukcyjnych.Pomagamy we wdrożeniu nowych produkcji na każdym etapie.

Nasza wiedza, oparta na najnowszych osiągnięciach technologicznych oraz wieloletnim doświadczeniu, w połączeniu ze stale rozbudowywanym parkiem maszynowym, gwarantują wysoką jakość wyrobów, konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku lokalnym i krajowym, a także międzynarodowym. Długotrwała współpraca z klientami dowodzi, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Nasz zespół

Bartosz Kowalski Prezes, CEO

Marcin Lewicki Koordynator ds. logistyki, zakupów i planowania

LINKEDIN