Kariera

SAMOLEJ ZTS – rodzinna firma z tradycją

Zajmujemy się profesjonalną produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy rodzinną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, na którym prężnie działamy od ponad 35 lat. Zaczynaliśmy w latach 80, kiedy nasz zakład mieścił się w niedużym warsztacie, a park maszynowy ograniczał się do jednej wtryskarki. Dziś działamy na powierzchni sięgającej ponad 2000 m kw. Posiadamy również nowoczesny park maszynowy, składający się z w pełni zautomatyzowanych, szesnastu nowych maszyn. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego warto u nas pracować?

W SAMOLEJ ZTS stawiamy na jasno określone warunki, stabilność i bezpieczeństwo. Dlatego właśnie wszystkim naszym pracownikom oferujemy stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Dobra atmosfera w pracy jest dla nas ważna. Wiemy, że za sukcesem naszej firmy stoją ludzie i razem możemy osiągnąć więcej. Tworzymy zgrany zespół, który aktualnie składa się z 25 wykwalifikowanych pracowników. Część z nich jest z nami niemalże od początku naszej działalności. Stawiamy na rozwój, oferując naszej kadrze szkolenia wg potrzeb. Wspieramy naszych pracowników na każdym kroku oraz doceniamy ich czas i zaangażowanie włożone w pracę. Ponadto gwarantujemy m.in. terminowe wypłaty wynagrodzeń, premie, ubezpieczenie oraz różnego rodzaju benefity.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskami, które oferujemy.

Operator wtryskarek hydraulicznych

Specjalista utrzymania ruchu

Magazynier

Chętnie wykorzystamy Twój potencjał oraz zdobyte doświadczenie, oferując Ci korzystne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jeżeli interesuje Cię stabilna praca na dogodnych warunkach, to zapraszamy do kontaktu.

LINKEDIN