About us

SAMOLEJ – ZTS to firma rodzinna założona w 1984 roku przez Jacka Samoleja. Od ponad dwudziestu lat działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. na początku lat 90-tych zaczęliśmy produkować koła i rolki do wózków paletowych. Produkcja ta, ciągle przez nas rozwijana, stała się głównym profilem naszej działalności.

Produkujemy koła i rolki do ręcznych wózków paletowych. Nasza oferta obejmuje zarówno elementy jezdne (w szerokim zakresie), jak i inne tworzywowe części wózków. Współpracujemy z największymi polskimi producentami, a także zaopatrujemy serwisy, hurtownie i sklepy. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb rynku, a nowe wyroby powstają w oparciu o własne badania i doświadczenie.

Zajmujemy się również wytwarzaniem kształtek technicznych o wysokich parametrach jakościowych.

Klientom poszukującym nowoczesnych rozwiązań proponujemy doradztwo w zakresie doboru tworzyw oraz rozwiązań konstrukcyjnych.
Pomagamy we wdrożeniu nowych produkcji na każdym etapie (od projektu do produktu końcowego). Klienci korzystają z naszej wiedzy opartej na najnowszych osiągnięciach technologicznych oraz wieloletnim doświadczeniu.

Wykonujemy usługi produkcyjne na formach powierzonych przez klientów. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny wyrobów.

Naszym klientom oferujemy również pomoc w wyborze i zakupie wózków paletowych oraz wyposażenia magazynów.

Wieloletnie doświadczenie połączeniu ze stale rozbudowywanym parkiem maszynowym gwarantują wysoką jakość i krótkie terminy realizacji zleceń.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku lokalnym i krajowym, a także międzynarodowym. Długotrwała współpraca z klientami dowodzi, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a jakość wyrobów i konkurencyjne ceny stały się naszą wizytówką.